Art show international’s finalist award

Картина Ірина Акімової з циклу МУЗИКА, М. Равель, Болеро, увійшла до складу фіналістів на Art Show International's ABSTRACT, і буде представлена на міжнародній онлайн виставці з 15 лютого - 15 березень 2021 р

https://www.artshowinternational.com/winners-2021-abstract-1

Image

Цикл Музика. М. Равель. Болеро.

Мелодія Болеро зображена у вигляді п'яти рівнів з п'ятьма основними гнучкими стрічками, що нагадують з'єднані між собою запалені свічки.

П'ять рівнів відображають основну тему твору з чотирма варіаціями.

Автор пропонує глядачеві асоціацію плинної, без пауз і інтервалів, мелодії Болеро з безперервним горінням свічок, вогонь яких коливається і стає яскравішим і сильнішим разом з ростом емоційного напруження музики. Лінія свічок нагадує собою ноти. І справді висота свічок відповідає реальним нотам Болеро, і кожна стрічка відображає головну музичну тему цього твору.

На задньому плані лінії, що нагадують нотний стан, символізують ритм музичного твору, який барабанним дробом пронизує його з початку до кінця. До розвитку основної теми приєднуються нові інструменти. Звукова гармонія твору розвивається і до фіналу стає повною та домінуючою. Відповідно, розвивається сюжет на картині (знизу-вгору): фон стає глибше, стрічка свічок стає вище, до неї додаються нові кольори, зливаючись в емоційному фортисимо фіналу.

Copyright © Akimova Art, 2021