Онлайн-виставка “Тяжіння”

Друзі, раді повідомити, що ми разом з Громадською організацією UAFRA (Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві) оголошуємо відкриття онлайн-виставка “ТЯЖІННЯ“.

Куратор виставки - Ірина Акімова.

 

Виставка представляє роботи 16 українських та іноземних авторів сучасності різноманітних жанрів:

Джозефіне Флоренс - Одеса, Україна.

Анжеліка Гончар - Київ, Україна.

Міла Діденко - Полтава, Україна.

Тарас Рось - Львів, Україна.

Наталія Стрижко - Київ, Україна.

Ян Маклайн - Тернопіль, Україна.

Яна Янк – Київ, Україна.

Леся Рось – Львів, Україна.

Ольга Мельникова - Київ, Україна.

Людмила Давиденко - Львів, Україна.

Ольга Фединчук - Чернівці, Україна.

Анастасія Боднар - Київ, Україна.

Ірина Акімова - Київ, Україна.

Маркус Найден - Кель, Німеччина.

Августо Подеросі - Рим, Італія.

Олександра Христофорова - Київ, Україна.

Коротка анотація теми виставки:

Пандемія короновіруса вплинула на соціальні комунікації в суспільстві. Карантинні заходи і локдауни обмежили соціальні зв‘язки між людьми. Постраждала сфера культури: часто закривалися музеї і виставки, театри і кінотеатри. Між глядачами і авторами виростали штучні комунікаційні бар‘єри.

Однак взаємне тяжіння між людьми в родинах, в колі друзів і за його межами не слабшає, а знаходить нові шляхи розвитку і інструменти реалізації. Бар‘єри стимулюють/притягують інновативне мислення і пошук нових форм. Творчість, як магніт, об’єднує навколо себе творців і глядачів, інноваторів та споживачів. Сила людського тяжіння – запорука подолання будь-яких криз.

Запрошуємо вас завітати в онлайн-галерею виставки з 22-го лютого до 12-го березня 2021!

Організатори конкурсу:

* TimaxArt Auction House - це онлайн-галерея та аукціонний дім, заснований у 2017 році. Основними напрямками діяльності є сучасне українське та європейське мистецтво. Художня міжнародна онлайн платформа представляє митців з більш, аніж з 50 країн світу, різних напрямків та стилів. Спеціалізацією галереї є організація та проведення онлайн-аукціонів, онлайн та офлайн виставок, діджиталізація сучасного українського мистецтва, а також промоція художників через міжнародне партнерство з Artprice.com; Artnet.com.

* Громадська організація Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві (UkrainianAssociation for Feminine Research in Arts) промотує побудову суспільства рівних можливостей через підтримку жіночого мистецтва, національного і міжнародного арт-активізму. За три роки UAFRA разом з партнерами провела біля 20 виставок сучасного мистецтва в Україні та за кордоном.

https://timaxglobal.com/

Copyright © Akimova Art, 2021