Recreation

З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou gallery» в Салоніках. В рамках проєкту грецькій публіці буде представлено творчість більш ніж 15-ти яскравих українських художників. Організатором проєкту виступив Культурний Центр «АртЛайн» під патронатом Консульства України в Салоніках. Виставка покликана презентувати грецькій аудиторії розмаїття технік, стилів та творчих підходів сучасних українських митців. В експозиції буде представлено як класичний живопис, так і унікальні авторські техніки живопису на склі та на дереві, скульптуру, кераміку та ексклюзивні прикраси від відомого українського бренда «Fursa Fashion».

Проект задумувався та мав бути презентований грецькій аудиторії, ще у травні цього року. Але стався карантин, який здавалося б паралізував життя як ззовні, так і внутрішньо. Кожен з нас та світ в цілому мав осмислити себе в нових реаліях. Для когось ця пауза стала поштовхом для творчого вибуху, для когось моментом тиші, заглиблення в себе. Але так чи інакше, проєкт, що задумувався з метою висвітлити місце творчого імпульсу, креативного осмислення реальності в епоху розвитку високих технологій та надшвидкостей, за цей час «всесвітньої паузи» виявися ще більш актуальним.

Світ, замкнений в обмеженому просторі квартир, звернувся як раз до того, що ми звикли сприймати як даність, а саме до мистецтва. Людина на карантині звернулася до книги, передивилася безліч Музейних експозицій он-лайн, переглянула шедеври кіно та переслухала музику всіх часів.

Отже проект «RE:CREATION» пропонує саме зазирнути за лаштунки «творчої лабораторії» українських митців, дослідити що стає тим живильним ресурсом, який штовхає до дій та нових звершень, які види та твори світового мистецтва віддзеркалюються в полотнах сучасного художника України, відстежити взаємовплив різних мистецтв та культур у творчому процесі.

Так Маріанна Абрамова досліджує тему театру в нашому житті, де ми є глядачами та водночас творцями тієї реальності, що ховається за лаштунками і от-от відкриється нашому зору.

Ірина Акімова надихається актуальними за всі часи п’єсами Шекспира та трактує образи вічної любові Ромео та Джульєтти а також неминучу драму конфлікту Монтеккі та Капулетті в абстрактному ключі, фіксуючи зліпки пікових емоційних станів.

 

На виставці представлено дві роботи Ірини Акімової: 

  1. З циклу МУЗИКА. С.Прокофьев.Ромео і Джульєтта. Юна Джульєтта, 2019, акрил на полотні, 60 х60 см
  2. З циклу МУЗИКА. С.Прокофьев.Ромео і Джульєтта. Мотеккі і Капулетті, 2019, акрил на полотні, 60х60 см

 

https://image.ua/events/art-without-borders/?fbclid=IwAR20p1FbjwPGYXgzrBL-NbMq0boXPTnQxgGOXBhzE9RfGB0f9fLozQ0f3aY

Copyright © Akimova Art, 2021