Сансара

Третій Всеукраїнський арт-фестиваль сучасного жіночого мистецтва

(Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2020)

САНСАРА

8-21 вересня 2020 року

Зараз увесь світ, переживає непрості часи. Пандемія вірусу COVID 19 багато поміняла в нашій усталеній системі поглядів і системі дій. Глобалізований світ з його розвиненими ланцюжками економічних, соціальних, культурних взаємозв'язків під впливом жорстких карантинних заходів став розпадатися на окремі складові, демонструючи не тільки свої сильні, але і слабкі сторони. Країни, міста, родини самоізолювались у власних кордонах. Розрив звичних взаємозв'язків оголив нашу тісну взаємозалежність і потребу в підтримці. Нам доведеться пережити випробування, впоратися з наслідками, відродити і по-новому поглянути на своє життя . Все це нагадує колесо сансари, поворот якого символізує зміну епох, ломку старого розуміння і зародження нового змісту.

Артфест представляє твори сучасних мисткинь у широкій різноманітності. У Артфесті приймають участь більш 40 художниць з України, а також з Німеччини, Нідерландів та Ізраілю. Вони пропонують глядачам живопис, інсталяції, скульптуру, анімації, відео-арт, сповнені емоційної візуалізації важливих проблем сучасного життя.

Учасниці Третього Всеукраїнського Артфесту сучасного жіночого мистецтва :

Irena Tone, Vera DG, Абрамова Маріанна, Адкозалова Вікторія, Акімова Ірина, Анаель,

Берні Анастасія, Бирдіна Наталя, Бітаєва Анна, Бондаренко Божена, Василенко Таня,

Ворона Ірина, Гандиш Марина, Гельман Маріко, Гончар Анжеліка, Громенко Марина,

Гросул Еліна, Давиденко Людмила, Діденко Анастасія, Заремба Ольга, Картавцева Оксана,

Коріна Толедо, Кучерук Олена, Лимар Тетяна, Луговська Анна, Малоног Аліка, Мельникова Ольга, Ваннье Наталя, Нейдорф Катерина, Пахольчук Олександра, Плавун Валентина, Прозора Анастасія, Проценко Анастасія, П'ятакова Катерина, Савка Зірка, Стрижко Наталія, Татьяна Ан, Ткаченко Олеся, Трубнікова-Омельченко Неллі, Хміль Христина, Худолiй Анастасiя, Чепелик Оксана, Чередниченко Вероніка, Шадріна Катерина,

Якименко Любов.

Куратор проекту- Ірина Акімова

Со-куратор проекту – Анастасія Гончаренко

Арт-директор –Влад Тузов

Координатор – Мирослава Якимчук

Інформаційний партнер - Мистецький бренд JAMH

Copyright © Akimova Art, 2021