Cон в літню ніч

Яскраві ландшафтні фотороботи Сергія Тумасова разом з оригінальними живописними фантазіями Ірини Акімової відводять в примарний світ сновидінь, в якому є місце для будь-яких несподіваних перетворень і сюжетів. Вони народжуються прямо на очах у глядача як продовження і майстерне доповнення природних пейзажних ниток. З почервонілої спеки літньої ночі з'являється ангел сну, що несе людям трансформації їх власних відчуттів, бажань і надій (АНГЕЛ ЛІТНЬОЇ НОЧІ). Комусь він ненадовго дарує світ мрії, що здыйснилися. І тоді з маленького сараю посеред поля виростає замок (ЗАМОК), а простий дотик руки, як у царя Мідаса, перетворює залиті сонцем гірські хребти в злитки золота (ЗОЛОТО МІДАСА).

Інших ангел сну забирає в країну фентезі, де струмені водоспаду виявляються мандрівними привидами забутого озера (ПРИВИДИ ЗАБУТОГО ОЗЕРА), в містичної бухті прямо з води виходить морська фея (МОРСЬКА ФЕЯ), а в пустелі сухе дерево перетворюється у величезного динозавра, що несе загрозу і руйнування (ДИНОЗАВР).

Тонка грань єдності природи і людської свідомості ... Вона надзвичайно тендітна і вразлива, як саме сновидіння. Чи вдасться нам зберегти магічну гармонію між навколишнім світом і людиною не уві сні, а наяву? Залежить від нас...

Copyright © Akimova Art, 2021